Live streaming

Vaši konferenci, školení, meeting, kulturní akci a jiné vykřičíme do světa. Vše můžete ukázat vybranému publiku, všem v celém širokém světě nebo jen těm, kdo si koupí vstupenku.

Jsme schopni živě streamovat na několik platforem zároveň (Youtube, Twitch aj.) či přepínat obraz z několika kamer a vstupů (včetně streamování plochy monitoru, obrazu c obraze apod.). Po skončení vám sestříháme video, které můžete nadále používat pro interní použité či vystavit na Youtube, Facebook apod.

Vyrobíme předěly, grafiku a animace, aby váš event byl TOP.

Děláme videa s duší

Tvorba a střih videa

Potřebujete natočit reportáž z firemní akce či eventu, natočit prezentaci Vašeho podniku pro Vaše zákazníky či klienty? Potřebujete nevtíravé propagační video, které funguje?

Přijedeme, přivezeme si techniku a podle vašich požadavků a představ natočíme materiál s ohledem na co nejmenší narušení provozu. Nehrajeme si na profesionální filmové studio ani netočíme strohá reklamní videa. Naopak se snažíme dávat naším videím duši a autentičnost. Divák musí mít pocit, že se ho video bezprostředně týká a že by tam chtěl také být. Jen tak mohou videa fungovat a generovat dobrou sledovanost a další statistiky. Videa však stříháme v profesionálním SW, který nám umožňuje kombinovat záběry z několika kamer (pohledů), přidávat externí zvukové stopy, přechody, efekty jako obraz v obraze (např. pro miniaturu v rohu videa) apod. Naše práce nás baví, a proto si s ní vyhrajeme.

A co ještě umíme?

Foto a video ve 360°- virtuální tour

Jste majitelem vymazlené restaurace, minipivovaru, penzionu či wellness a rádi byste o sobě dali vědět potenciálním hostům? 360° virtuální tour je tím pravým prostředkem! Přijedeme, vše nafotíme ve 360° a vytvoříme virtuální tour, kterou si můžete dle svých potřeb vložit na web, nasdílet na FB či jinak prezentovat svým budoucím hostům. Je možné taky natočit krátkou videoprohlídku ve 360°, kde si může divák volně "otáčet kamerou" a volit si tak úhel pohledu, který ho zajímá. 

Prezentace ve 360° si však najdou využití i v dalších oborech. Prodáváte nebo pronajímáte byt či jinou nemovitost (nezalekneme se ani tovární haly, karavanu nebo cirkusového šapitó)? :-) Nic jiného nepopíše zájemcům na dálku daný objekt lépe než fotografie ve 360°.  


Marketingová podpora a propagace

Vzhledem k tomu, že provozujeme dva Youtube kanály, web s virtuálním tour a také operujeme na Facebooku, jsme schopni našim klientů, marketingovou podporu na míru. Ta může spočívat jak ve správě Vašich sociálních sítí a médií (Youtube, Facebook,  Instagram), tak v propagaci vložené do našich videí na našich Youtube kanálech (sponzoring, product placement apod.). Marketingová spolupráce může probíhat jak jednorázově, tak dlouhodobě ve formě kompletní a soustavné celoroční marketingové podpory a kampaně.

Zabýváte se řemeslnou výrobou, servisem apod.? Výborně! Přijedeme a natočíme, co a jak vyrábíte, na čem pracujete a co umíte, můžeme rovněž zařadit krátký rozhovor či prezentaci Vaší firmy, zajistíme zveřejnění a propagaci na našich platformách.